Witaj w PsychoPracowni Integra.

Nazywam się Monika Całka i od 12 lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną na warszawskiej Woli. Pracuję w nurcie integracyjnym z osobami dorosłymi. Wierzę, że zdrowie psychiczne jest równie ważne co zdrowie fizyczne.

O MNIE


Jestem certyfikowaną psycholożką, psychoterapeutką integracyjną i specjalistką w zakresie interwencji kryzysowej.

Specjalizuję się w pomocy osobom, które doświadczyły traumy relacyjnej, tj. zaniedbania psychicznego czy fizycznego, zaburzonej relacji z rodzicem/opiekunem czy nadużycia we wczesnych latach swojego życia. Osoby te często borykają się w dorosłym życiu m.in. z brakiem poczucia bezpieczeństwa, lękiem przed bliskością, trudnościami w rozpoznawaniu swoich potrzeb i ich zaspokajaniu.

Wspieram w rozwoju osobistym, rozwijaniu swojego potencjału, odnalezieniu swojej własnej siły i akceptacji. Dokładam wszelkich starań, aby pomóc w dokonywaniu zmian i towarzyszę w drodze do lepszego samopoczucia.

 

Pomagam w takich obszarach jak:


depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, trudności w relacjach, sytuacje kryzysowe, trudności w radzeniu sobie ze stresem, niskie poczucie własnej wartości, utrata sensu życia.Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz


  • budować bardziej satysfakcjonujące relacje
  • zrozumieć swoje myśli, uczucia i zachowania
  • pogłębić swoją świadomość
  • przyjrzeć się swoim schematom funkcjonowania
  • nabrać pewności siebie
  • odzyskać spokój

Zapraszam do kontaktu.

Monika Całka